WAT-DOM 2

Projekty Unii Europejskiej

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

„Osiągniecie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa WAT-DOM poprzez zwiększenie zakresu wykonywanych usług, dzięki zakupowi linii do profilowania blach stalowych.”

WND-RPSL.01.02.04-00-438/11-02

Beneficjent:
P.P.H.U WAT-DOM Jan Wata
Wartość projektu: 799.500,00PLN
Wartość dofinansowania: 199.940,00 PLN

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Oferta

W związku z realizacją projektu wprowadziliśmy do oferty naszej firmy następujący asortyment profili służących jako wzmocnienia okienne:

 Profile specjalne są produkowane w oparciu o indywidualną dokumentację klienta.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Ogłoszenie

W związku z realizacją projektu inwestycyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 przez P.P.H.U. WAT-DOM Jan Wata, zapraszam do składania dokumentów aplikacyjnych na wolne stanowiska pracy.
Obecnie poszukujemy operatorów linii do profilowania blach stalowych oraz osób do obsługi biurowo-księgowej.
Zachęcamy do aplikowania na wolne stanowiska osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@wat-dom.pl.

W związku z realizacją projektu inwestycyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 przez P.P.H.U. WAT-DOM Jan Wata, zapraszam do składania ofert handlowych na nowe linie do profilowania blach stalowych. Pragnę podkreślić, iż kierując się zasadą oszczędności, celowości oraz uzyskania najlepszych efektów z danych nakładów, zostanie wybrana oferta handlowa na kompletną linię do profilowania blach stalowych o najniższej cenie.

Na całą linie składać powinno się:

1.Odwijak
2.Urządzenie wprowadzające
3.Urządzenie profilujące
4.Urządzenie tnące
5.Stół uchylny
6.Agregat hydrauliczny
7.Układ sterowania i bezpieczeństwa

Parametry techniczne:
Szerokość taśmy profilowanej: do 150mm, grubość taśmy profilowanej: do 2mm, ciężar kręgu na rozwijaku: ok. 2500kg Napięcie zasilania 400V/50Hz